חתן כלה >>> שמלות כלה >>> ענבל דרור >>> אודות

תפריט

אודות - ענבל דרור שמלות כלה וערב

ענבל דרור, אחת ממעצבות האופנה המובילות ביותר בישראל ובזירה הבינלאומית, החל את דרכה בענף האופנה כבוגרת האקדמיה לעיצוב "שנקר". מייד עם סיום לימודיה, פנתה ענבל דרור לשוק הבינלאומי ואת הכשרתה המקצועית בתחום העיצוב היא רכשה בבירת האופנה העולמית: מילאנו –איטליה. בהשראת בתי אופנת העלית המובילים ביותר באירופה, פיתחה ענבל דרור קו עיצובי ייחודי המאפיין את יצירותיה, ולאורך כל שנותיה כמעצבת שמלות ערב וכלה, היא מקפידה על מקוריות, חדשנות וחיבור לצו האופנה הבינלאומי.

 

יצירותיה של ענבל דרור, משווקות בבתי אופנה מובילים בכל רחבי העולם, לרבות, ניו-יורק, סינדי, פריז, לונדון, בוורלי הילס, אתונה, טורונטו, סיאול ועוד. בישראל, מפעילה ענבל דרור שני מתחמי עיצוב מובילים, האחד ממוקם באשדוד והשני במרכז תל אביב.

 

 Inbal Dror- הקולקציה

 

השמלות על ענבל דרור מתאפיינות בעיצובים מקוריים ומרתקים ובפרשנות אישית לטרדנים הבולטים ביותר בעולם. בכל אחת מיצירותיה של ענבל דרור, תוכלו למצוא הקפדה יתרה על המראה הנוצץ והאצילי המשלב בתוכו המון רוך ורומנטיקה. בחירת הבד, התאמת האלמנט העיצובי הנכון, ההשקעה המחשבתית בתכנון גזרת השמלה ותפירת העילית, כל אלו ועוד מוטיבים חוזרים המופיעים בכל אחת מיצירותיה המופלאות של מעצבת העל- ענבל דרור.

 

כמעצבת על אשר חרטה על דגלה את המקוריות והחדשניות בעיצוב שמלות כלה וערב, ענבל דרור מצליחה להפתיע, לחדש ולרגש בכל קולקציה אותה היא משיקה לקהל לקוחותיה ברחבי העולם.

 

אם גם אתם מחפשות אחר שמלות כלה מקוריות, ובמידה וגם אתן רוצות להבטיח לעצמכן את המראה המושלם עליו אתן חולמות, זה הזמן להיחשף לקולקציית השמלות של ענבל דרור. היוקרה, האיכות והעיצובים המקוריים הם חלק בלתי נפרד מקולקציית השמלות הממתינה לכם באחד מבתי האופנה הפועלים בישראל ושייכים למותג הבינלאומי-ענבל דרור. בכל אחד מבתי האופנה הפועלים בישראל, תוכלו ליהנות משירות אישי המוענק לכן על ידי צוות מקצועי ומנוסה, שילווה אתכן לאורך כל תהליך בחירת השמלה והתאמתה למידותיכן.

 

"אני מזמינה גם אותך ליהנות מחוויה מעוררת השראה בסופה גם  את תוכלי להתהדר בשמלת כלה מעוצבת המשלבת בתוכה את כל הפרשנות האישית שלי לטרנדים המובילים ביותר בעולם. בכל אחד מבתי האופנה הפועלים בישראל תחת המותג ענבל דרור, ממתין לך צוות מקצועי ומנוסה בראשותי". שלך, ענבל דרור. 


תמונה: אודות - ענבל דרור - שמלות כלה
צור קשר